Raspored je još u izradi, stay tuned!

Petak

Subota

Nedjelja

Vani

17:00 Otvaranje

19:00 Trka?

21:00 Lov Na Blago


Plava

19:30 Davor Horvatić: "Ostavština Stephena Hawkinga"


Čitaonica

19:00 Žiljak ide dalje


Učionica 1

19:00 &B&W


Učionica 2

18:30 SupaHero


Učionica 4

20:00 Sandro Fanelli: "Budućnost Heroja"


Učionica 5

18:00 Ratko Martinović: "Junačko putovanje - suptilna strana fabule"


Učionica 6

17:00 Terrible Creations


Polivalentna

22:00 SFeraKon 40.godina!


Dvorana

18:00 Nerf

20:00 Barbarian Frizzball

22:00 Superhero Danceoff


Magnus

23:00 Lip Sync Battle

01:00 Metla Guitar Hero

03:00 Karaoke

Vani

13:00 Svađam se s bilo kime, oko bilo čega!

14:00 Fažol replikator

16:00 Heroes of Mime and Magic

17:30 Infinite Franchise Crisis Volleyball War

19:00 Giant Jungle Speed

22:00 Zabavni Dragonball


Plava

12:00 Davor Horvatić: "Ne tako nemoguća znanost znanstvene fantastike"

15:00 Ivica Puljak: “Budućnost svemira i ljudskog roda”

17:00 Dr. Zoran Živković

19:00 Čovjek Renesanse 21. stoljeća


Čitaonica

15:00 Ratko Martinović: "Kaleidoskop"

18:00 Vesna Kurilić: "Izazov krvi"


Učionica 1

12:30 Iza svakog heroja stoji dobar bard, part 1

15:00 Iza svakog heroja stoji dobar bard, part 2

19:30 SkON


Učionica 2

14:30 Tajna Stare Sušice

16:00 Performans u cosplayu

17:00 Srebrenka Peregrin: "Vražje priče"

19:00 Conan, filmski trash kviz


Učionica 4

13:00 Writing Games, Mihaela Marija Perković

15:00 Batman & Robin '60 trash kviz

17:00 Danijel Štriga: Appendix N, Dungeons & Dragons lektira

19:00 The Gang Makes Another Istrakon Quiz


Učionica 5

13:30 Bogdan Curguz: "3D cosplay – kompjuterska tehnologija u službi izrade kostima"

15:00 Miodrag Milovanović i Goran Skrobonja: "Srpska naučna fantastika"

17:00 BrainQuiz


Učionica 6

13:00 F&ST of FantaSTikon

14:30 Izrada svemirske prašine

16:00 Aleksandar Žiljak: Octobriana - superjunakinja revolucije

18:00 Ratko Martinović: "Psihodelici - izmijenjena stanja svijesti"


Polivalentna

12:00 Terrible Creations

21:00 EVE: definitivno, više od obične igre


Dvorana

12:00 veliki ČNLJS

14:00 Nerf

16:00 Guff Aukcija

18:00 Cosplay Revija

21:00 Proglašenje pobjednika

21:30 Svečani

22:00 Nerf


Magnus

23:00 TBF

 

Dvorana

11:00 Kavica (i bira) s organizatorima

12:30 Superhero odbojka

13:30 Giant Jungle Speed